Ara: 0553 698 97 52

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma


Kameralı pimaş görüntüleme cihazı ve son teknoloji gider açıcı robotlar ile tıkalı olan boru hattınız kısa sürede açılmaktadır. Yapınız da oluşabilecek tıkalı boru hattında kameralı robotlar kullanılarak kısa sürüde görüntüler elde edilir. Tıkanıklık açıcı robotlar ile  kırmadan, dökmeden uzman kadromuzla profesyonel bir şekilde işleminiz hızlı bir şekilde gerçekleşir. Sizlerde tıkalı boru açma işlemi için 7/24 kaliteli hizmet sunan firmamıza ulaşabilirsiniz.

   Bilgi Talep Edin       Hemen Arayın

Pimaş Neden Tıkanır?


Yapınızda oluşan pimaş boru tıkanıklıkları genellikle kullanıma bağlı hatalardan dolayı tıkanır. Tıkanıklığa sebebiyet veren diğer etkenler ise tuvalet ve banyolara atılan hatta erimeyen kağıt ve ıslak mendiller, Boru hattının içerisine atılan yabancı maddeler, saç gibi organik maddeler tıkanıklıklara neden olmaktadır.

Bunların dışında yeni yapılarda oluşan inşaat atıklarının pimaş boruları aracılığıyla tahliye edilmemesi, montaj aşamasında kullanılan boru ebatları ve boruların eğimsiz olması pimaş tıkanıklığına neden olmaktadır.

   Bilgi Talep Edin       Hemen Arayın

Kanalizasyon Nedir?


Kanalizasyon: köy, kasaba ve şehirlerde, yer altına döşenen ve binalardan, sanayi tesislerinden gelen kullanılmış sularla yağmur sularının toplanıp meskun sahadan uzaklaştırılmasını sağlayan sistemdir.

İki çeşit kanalizasyon sistemi vardır;

  • Ayrık sistem: Bu sistemde pis sular ve yağmur suları ayrı kanallarda toplanır.
  • Birleşik sistem: Bu sistemde bütün sular bir kanalda toplanır. 

   Bilgi Talep Edin       Hemen Arayın

Kanalizasyonun Tıkanma Sebepleri


Kanalizasyon tıkanması, tesisat döşeme esnasında yapılan hatalı uygulamalar , pis su boru tesisatı içerisine atılan veya düşürülen yabancı maddelerden kaynaklanmaktadır.

Kanalizasyon açma esnasında sık karşılaştığımız maddeler ise ıslak mendil, temizlik bezleri, tadilat esnasında atılan moloz parçalarıdır.

   Bilgi Talep Edin       Hemen Arayın

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?


Daha önceki yıllarda kanalizasyon tıkanıklığı açma işleminde çoğu kez fayans ve beton kırılarak kanalizasyon boruları yenisi ile değiştirilirdi. Bu durum oldukça masraflı olup, yapılarınızı inşaat alanına çeviriyordu.

Artık kırıp dökmeden son teknoloji kameralı görüntüleme cihazı ve robot sistemiyle müdahale ederek tıkanıklıkları açıyoruz.

Öncelik olarak kameralı görüntüleme cihazı ile tıkalı olan bölge belirlenir, sonrasında robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale edilerek açılır. Son olarak kameralı sistemle bakılarak yapılan işlemin kontrolü sağlanır. Farklı bir sorun var mı bakılır. Bütün bu işlemler uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlar yardımıyla hiçbir zarar vermeden kısa süre içinde çözülür.

 

Tesisatınızda yaşayacağınız her türlü problem için firmamıza ulaşabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

   Bilgi Talep Edin       Hemen Arayın

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma


Klozetin içine atılan veya kaçırılan tuvalet kokuları, ıslak mendiller, erimeyen bezler, tuvalet kâğıtları tıkanmaya sebebiyet vermektedir. Klozetin es parçası oldukça dar olmasından dolayı cisimlerin içerisinden geçmesi mümkün değildir.

Klozette veya klozet boru hattında tıkanma varsa firmamız bu tür tıkanıklıkları kırıp dökmeden kameralı cihaz ve tıkanıklık robotuyla kısa sürede etrafı kirletmeden açmaktadır.

Yapınızda oluşan her türlü tesisat problemleri için firmamıza ulaşabilir ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

  Bilgi Talep Edin     Hemen Arayın

Bize Sorun


1 Yorum

  • 5/ 5

    merhabalar lavobomda tıkanıklık vardi int üzerinden gelisim tesisat adinda firmayi ardim hemen geldiler arizayi tesbit edip hic bir zarar vermeden cozume ulastirdilar herkeze tavsiye ederim

    5 ay önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, size nasıl yardımcı olabiliriz?